Background Image

O FIRME    

  • História

    Počiatok firmy sa datuje od roku 1994. V roku 2020 bola firma transformovaná na spoločnosť s ručením obmedzeným pod obchodným menom FERMI SK, s.r.o. Viac ako 20 ročné skúsenosti na trhu nás naučili individuálnemu prístupu ku každému projektu. Jednotlivým klientom sa venujeme vždy samostatne - od výberu najvhodnejšej varianty zo širokej ponuky produktov od rôznych výrobcov, cez následný návrh a spracovanie projektu podľa požiadaviek klienta až po samotnú finálnu realizáciu zákazky.

  •       ZAMERANIE SPOLOČNOSTI      

    Spoločnosť FERMI SK, s.r.o. sa zameriava na výrobu a montáž výplní stavebných otvorov a ponúka komplexné riešenia z hliníkových profilových systémov - okná, dvere, fasády, posuvné systémy, zimné záhrady, slnolamy a mnohé iné. Popri širokej škále štandardných riešení ponúkame tiež komplexnejšie riešenia prispôsobené požiadavkam jednotlivých zákazníkov - od súkromných osôb po komerčné a priemyselné projekty nadnárodných spoločností. Vysoko kvalitné systémy od našich dodávateľov vždy spĺňajú náročné kritéria na komfort, bezpečnosť, špecifické dizajnové riešenie, farebnú úpravu či efektívne využitie energie. Naše služby ponúkame vrátane montážnych prác a doplnkového sortimentu ako parapety, žalúzie, automatické dvere a brány, svetlíky a podobne. Súčasťou našeho sortimentu sú aj produkty pre interiér - vnútorné žalúzie, žalúzie v sklách, elektrické a dotykové ovládanie žaluzií, sprchové kúty, paravány a množstvo ďaľších doplnkov.

  •       INDIVIDUÁLNY PRÍSTUP      

    Konzultácia a realizácia s našou spoločnosťou vám zabezpečí produkt, ktorý splní aj tie najnáročnejšie predstavy a nároky. Pri výbere zohľadňujeme množstvo faktorov počnúc prostredím kde bude projekt realizovaný, jeho orientácia z hľadiska svetovej strany, estetická funkcia vrámci okolitého prostredia, poveternostné podmienky danej lokality či iné okolnosti, ktoré zabezpečia správnu voľbu produktu na niekoľko rokov vopred. Neváhajte nás preto kontaktovať a nechajte si vypracovať návrh s cenovou ponukou - od jedného malého okna po komplexnú modernú budovu nadnárodnej firmy - každému projektu venujeme rovnakú pozornosť a prezícnosť s viac ako 20 ročnými skúsenosťami v prospech nášho zákazníka.